środa, 13 lipca 2011

AVENE MASECZKA KOJĄCO-NAWILŻAJĄCA 50 ML

opis produktu

W zasadzie główny jej składnik to woda termalna z Avene, aż 73%, dodatkowo zawiera kilka substancji nawilżających, które pomagają odbudować barierę ochronną naskórka. Mimo tak prostego składu działa niezwykle efektywnie, jest ukojeniem dla podrażnionej i przesuszonej skóry, co tym bardziej świadczy o leczniczych właściwościach wody termalnej ze źródeł w Avene. Pomogła mojej bardzo podrażnionej i przesuszonej twarzy, kiedy to przebywając często w laboratorium chemicznym moja biedna skóra była narażona na ciągły kontakt z oparami różnych chemikaliów. Używałam jej początkowo codziennie na noc, sucha skóra wchłaniała ją natychmiast, a rano była już w dużo lepszym stanie. Bardzo polecam!!!
Zalecany czas pozostawienia na skórze: 10-15 minut

koszt ok 55 zł

moja opinia:

Plusy maseczki:
- dobrze nawilża
- skora po użyciu wydaje się gładsza
- skora wygląda bardziej świeżo

minusy:
- ma w składzie sporo składników uważanych za szkodliwe (parabeny, parafina itp), a w końcu to kosmetyk apteczny i kosztuje nie malo.

sama nie wiem skóra po użyciu tej maseczki jest naprawdę bardzo gładka i taka miękka ale z drugiej strony posiada parabeny itp składniki wiec nie wiem postaram się znaleść tańszy zamiennik i przede wszystkim bez parabenów :)

3 komentarze:

 1. Wydaje mi się, że kiedyś chyba Szusz o niej mówiła :) Wygląda naprawdę ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zostałaś nominowana do nagrody One Lovely Blog Award :)
  Szczegóły znajdziesz na moim blogu:
  http://sensesensibility87.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie tu u Ciebie
  zapraszam do obserwacji mojego bloga
  +obserwuję

  OdpowiedzUsuń